خانم عساکره

این را هم آقای مرادی ( استاد جاسم ) معرفی کرد همون کسی که خانم مریم درگاهی را معرفی کرده بود رفتم و او را دیدم خانمی در حدود 35 ساله چاق و با قدی متوسط که در منشی رئیس بهره برداری آب نیرو است .

 نه اندامش و نه چهره اش اصلاً اون چیزی نبود که من می خواهم من اگر قرار بود با چنین خانمی ازدواج کنم که همین الان هم دهها مورد به مراتب بهتر از او وجود دارند این چه کاریه ؟

برگشتم و برای خودم متاسفم که این قدر در نظر مردم بی اهمیت شده ام که چنین گزینه های نامناسبی رو به من معرفی می کنند!

از آنجا پیش دوستم سیروس رفتم که او یه نفر دیگر رو به من معرفی کرد : خانم عصمت دریاگرد که قبلا هم دیده بودمش . قیافه و اندامش مثه نسیم می مونه . از نظر من جذاب و سکسی هست ازش خوشم میاد چند بار در بانک و جلوی در خروجی  اونو دیدم رو اوت لوک آدرسی نداره باید باهاش قرار بذارم . یه نامه می نویسم می برم بهش می دم .

/ 2 نظر / 15 بازدید
ناشناس

شما مثل آدمي هستي كه چشماشو رو ايراداي خودش بسته منتظره حوري ميگرده.از نوشته هاتون پيداس كه ظاهر خوبي نداري چطور انتظار داري يه دختر خوش هيكلو خوشگل و حتما سن كم شما رو بخواد ؟سن و چشمو ابرو معيار نيست.مهمترين عيب شما هم سنتونه كه نسبتا زياده پس ايراد گرفتنو كم كن.

زهرا.ش

چه خاطر خودتون رو می خواید!![خنده][خنده] با این سن زیاد،اخلاق مغرور و خودشیفته که اتفاقا توهم فروتن بودن رو هم دارین،با قیافه ای که خودتون می گین چندان خوب نیست،و قد کوتاه 175،چقدر اعتماد به نفس دارین آخه!!!! برادر من،شما دیگه پیر شدی،برای روزهای پیری و سالخوردگیتون دنبال یه همراه و همدم باشین!!از ما گفتن بود!!