دختری با ویژگیهای امروزی

  سیما خانم :

دختری با ویژگیهای امروزی

چه دختر نازی ؛ چقدر مهربون و دوست داشتنی  و چقدر با ادا و قشنگ صحبت می کنه شمرده و آروم با اون صدای نازک و زنانه اش . اصلاً لهجه بهبهانی نداره اگر خودش نمی گفت که محل زندگیش بهبهانه فکر می کردم متولد تهرانه !

از اون خانم هایی که وقتی پیش شان هستی آرزو می کنی که ای کاش  زودتر ازدواج کنی چون می بینی که بودن در کنار یک زن چه نعمتی است  دیشب که با هم سینما رفتیم و کنارم نشسته بود صحبت هایی رد و بدل کردیم چقدر منطقی و پخته حرف می زنه . اصلاً نمی خوره 23 ساله باشه نه به قیافه اش و نه طرز فکرش

می گفت : من یک دختر امروزی هستم رفتارم با بقیه اعضای خانواده ام فرق می کنه طرز فکرم متفاوته خیلی نو فکر می کنم . و. به واقع هم همینطور بود . هر چند من اندکی بعد که داشتم برایش شام را آماده می کردم برایش توضیح دادم که باید یه مقدار مراقب باشد چون جامعه سنتی ایران این جور رفتار را نمی پسندد و از آن بدتر عده ای زیادی ممکن است از این شیوه رفتار او سوء استفاده کنند .

واقعاً هم امروزی است پریشب در پارک سوار دوچرخه شده بود و دوچرخه سواری می کرد . دیشب هم قبل رفت از سرسره هایی که تو پارک بود پائین اومد

این ویژگیهاش باعث شد که اصلاً فراموش کنم که قدش کوتاهه و اضافه وزن هم داره ولی اندامش از اون نوعی که دل مردای ایرانی رو می بره . خیلی لوند و دوست داشتنی .

دو شب پیش از من خواسته بود که در ریاضی مهندسی کمکش کنم گفتم بعید می دانم چیزی از " سری فوریه " و لاپلاس ترانسفورمیشن " یادم مونده باشه اینها رو وقتی دکتر سیدیان که استاد مسلم این مبحث بود هم در دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز درس می داد من درست نمی فهمیدم ! ولی قول دادم که هر چقدر خواست در هرزمینه ای با او زبان انگلیسی کار کنم . از پشت عینکهایش چشمهایش خیلی از درشتر از آنچه بود به نظر می رسید مطمئن ام که چهره جذاب و دوست داشتنی اش همیشه در ذهنم باقی می مونه حتی دیگه به دیدن من نیاد !

 

/ 0 نظر / 2 بازدید