اعظم ح

 

اعظم حاتمی

اولین بار توی رستوران مرکزی دیدمش ولی پشتش به من بود و قیافه اش رو ندیدم همکارم پیشنهاد داد که مورد خوبیه می خوای باهاش آشنای بشی ؟

گفتم ایرادی نداره . بعد از ناهار رفتم دفتر رستورانها و سراغش رو گرفتم توی اتاقش بود و داشت با تلفنش حرف می زد چند دقیقه ای ماندم و برگشتم گفتم یه فرصت مناسب دیگه می رم می بینمش .

فرداش یه مطلب مفصل  با عنوان : پیشنهادهایی برای بهبود وضعیت رستوران " نوشتم و تایپ  کردم و بردم که بهش بدم . تا به این بهانه بتونم ببینمش . ولی دو تا خانم تو دفترش بودند و خودش نبود . منم مطلب رو  روی میزش گذاشتم و اومدم بیرون .

بعد از ظهر بهش زنگ زدم و خودم رو معرفی کردم و گفتم مطلب بدستت رسید ؟ گفت بله و تشکر کرد و پاسخ برخی از ایرادهای منو هم داد و یه بحثی هم در مورد تصفیه آب و فلزات سنگین داشتیم که گفتم باشه من در این مورد مطالبی دارم که از روی شبکه می گیرم و برای اطلاع شما میارم .

فرداش رفتم و مطالبی رو که باید تهیه کردم و ضمناُ مطلبی هم در مورد روشهای تصفیه آبهای خانگی و حذف فلزات سنگین از آب را از اینترنت گرفتم و ترجمه کردم و به همراه ترجمه اش بردم و بعد ازناهار رفتم دفترش ؛ دیدم دوباره داره با تلفن صحبت می کنه .. اشاره کرد که بشینم و نشستم و چند دقیقه ای صحبت کردم ومطالب را دادم و مشخص بود که از این مطالب خوشحال شده و با خوشرویی خداحافظی کردم گفتم اگه کمکی لازم داشتین حتماً بهم بگین .

امروز همکارم موسوی سر میز غذا ؛ گفت که خانم حاتمی  رو دیدم و در مورد شما باهاش حرف زدم و تعریف کردم فکرکنم ایشون هم از شما خوشش اومده باشه .

فعلاً فکر کنم تا این حد کافی باشه . قیافه و اندامش بد نیست نمی دونم شاید اگه قبول کنه که باهاش ملاقاتی داشته باشم نظرم در موردش تغییر کنه و بیشتر بهش علاقه مند بشم  تا ببینم چی پیش می آد ....

یه مدت بعد همکارم گفت ایشون گفته که شما آدم با سواد و خوبی هستین ولی سنشون زیاده !

 

اعظم حاتمی غریبوند

/ 3 نظر / 4 بازدید

لازم نبود حتما اسم شخص رو واسه عنوان موضوعتون انتخاب کنید ضمنا این احتمال رو بدید که آقای موسوی از جانب خودش نظر داده به هر حال موفق باشید و بهتره اسم شخص رو هم حذف کنید‘.

برادر من شما خیلی ساده اید آقای ..... واسه اینکه کارش راه بیافته از ابتدا جواب منفی فرد مورد نظرتون رو به شما نمیده ترجمه رو که تحویلش دادید ... ماشینو که بهش سپردید و.... تازه یه جوری که دلتون نشکنه میگه طرف جواب منفی داده جناب ورزشکار پولدار کمی درایت به خرج بده اسامی کاملی هم که نوشتی حذف کن

جناب باهوش خودت نوشتي امروز همكارم موسوي ردو سر ميز غذاديدم و.... خانوما كه كنار شما سر ميز غذا نميشينن درست ميگم بعدشم اسم كامل طرف-محل كار و شركت اينقدر واضح در اكثر پست هاي شما نوشته شده كه كافيه اسم طرف رو توي گوگل سرچ كنن تا به وبلاگ شما برسن حالا چرا عصباني ميشي، بداخلاقيا،ضمن اينكه يه متخصص خوب سراغ دارم كه واسه درمان آلزايمر ميتوني بهش مراجعه كني بد اخلا............................ق