با سحر ( سحر خیز )

 سحر  ( سحر خیز )

با این سحر خانم کاملاً اتفاقی آشنا شدم . در واقع دوست یکی از دوستان من به نام مهرنوش بود اینها سه تا دختر بودند که به هم می اومدند  تخت طاووس .

مهرنوش خیلی مانکن و خوش اندام بود ولی یه جورایی اخلاق خاصی داشت و حرفهای عجیب و غریب زیاد می زد ولی این سحر خانوم : خانمی با  قد نسبتاً بلند و البته مقداری چاق بود که صورت زیبایی هم دارد حدود 26 ساله گه قبلاً یه ازدواج ناموفق داشته است و حالا مجرد زندگی می کند توی رستوران با او آشنا شدم با دوستاش گاهی می اومد اونجا و خیلی خوش مشرب و صمیمی بود در واقع یکی از دوستای مهرنوش بود که با من رابطه گرمی داشت .

بهرحال دوستی ما همینجور ادامه داشت تا یک شب ازش دعوت کردم که بیاد خونه ام مهمونم باشه . اولش با او رفتیم رستوران هتل و شام خوردیم و بعدش هم رفتیم خونه .

یه تاپ شلوارک قرمز رنگ خیلی خوشگل و گرون قسمت از مرکز خرید بوستان براش خریده بودم که اون شب بهش دادم به همین بهونه که این لباس رو امتجان کنه لخت شد با وجودیکه چاق بود  ولی اندامی هوس انگیزی داشت .

  شب فراموش نشدنی رو برام رقم زد به همین مقدارش هم راضی هستم !

 

.......................زمستان 1391

  •  غبیش به معنی :  ایل سحر خیز می باشد  _ چون
  • البو به معنای ایل و طایفه  است
  • و غبیش به معنای سحر خیز می باشد
  • نام -طایفه ای بزرگ  است که در استان خوزستان ساکن می باشند و نام خانوادگی خیلی از عربهایی است که درماهشهر و سربندر زندگی می کنن
/ 4 نظر / 2 بازدید

خالی نبند....!!!

زهرا.ش

واقعا؟؟راضی هستین که زنی جلوتون لخت شد؟؟ خب ایرادی نمی شه گرفت!! اکراین گرون تر از تایلنده ها!!برین تایلند!اینطور که شنیدم شب های خاطره انگیزی داره برای مردایی که کهکشان راه شیری رو سیر می کنن و نهایتا دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده ن!!

زهرا.ش

واقعا راضی هستین از این که زنی در برابرتون لخت شد؟؟یک درصد به گناه و خیانتی که به همسر آینده تون کردین فکر کردین؟؟

زهرا.ش

خیانت خیانته!بله!من نگاهم رو به مرد ها کنترل می کنم،ذهنم رو کنترل می کنم،چون نسبت به همسر آینده م هم حتی تعهد دارم!حتی از نظر روانشناسی هم ثابت شده که تربیت بچه از سال ها قبل از ازدواج شروع می شه،دیگه این به سواد خودتون مربوط می شه که متوجه می شین یا نه!!نگاه و ذهن و تفکر هوس بازانه،همه توی اخلاق و رفتار آدم اثر می گذاره!! این برداشت احمقانه از شرع هم نتیجه یک ذهن پریشان و هوس بازه!!شرع مقدس برای مردو زن دیدن بدن برهنه رو حرام کرده!!نمی دونین این مسئله رو؟؟؟من به مردهای بی صفت دور و بر شما کاری ندارم که چه غلط هایی می کنن،انجام شدن کار خطا توسط تمام دنیا هم اون کار رو توجیه نمی کنه!!از این بی منطق تر توجیه نمی تونستین بیارین! دیدن بدن زن نامحرم حرامه،من الان نمی خوام مثل اخوندا سخرانی کنم،فقط برام عجیبه که این قدر از مرحله پرت هستین و دارین توی چه غفلتی دست و پا می زنین!! لطفا نادانی و احیانا هوس بازی خودتون رو به پای دین ننویسین،که همین امثال شما باعث تردید و بددلی خیلی از جوون ها به دین می شین!! شعور مذهبی شما اونقدر پایینه که براحتی هوس و شهوت خودتون رو از احمقانه ترین شکل ممکن به اسم شرعی قالب می کنین!! ب