آخر شبها با مینا

آخر شبها با مینا

اولین باری که در 24 دیماه منو دید از نگاهش کاملاً معلوم بوده مه نپسندیده و انتظار آدم دیگه ای رو داشته . بعدش چند تا اس ام اس رد و بدل شد و کم کم این اس ام اس بازیها ادامه پیدا کرده حالا دیگه طوری شده که از اول صبح تا ساعت یک بعد از نیمه شب مرتب اس میده و سوالهای مختلف ازم می پرسه !

این تائید کننده همون نظر منه که اگرچه دخترها در وهله اول زیادی تمایلی به من ندارند ولی کافیه یه چند روزی دوستی شون رو با من ادامه بدن بعد از اون دیگه منو ول نمی کنن چون با شخصیت حقیقی منکه خیلی فراتر از چهره ظاهری ام هست آشنایی پیدا می کنند  البته این مینا خانوم با اون چیزی که در تصورات من هست خیلی فاصله داره و از همه مهم تر قد و قواره ش اون چیزی نیست که من می خوام حتی تحصیلاتش هم پائینه سطح خانواده اش هم به اعتراف خودش پائین تر از ماست .... با این تفاصیل  نمی تونه گزینه زیاد مناسبی برای من باشه .

ابن خانوم هم  اولش گفت که قیافه ظاهری برام مهم نیست و شخصیت برام  مهمه ولی جالبه که اونم  مثه همه دخترایی که از این حرفهای زیبا می زنند حرف اونم پایه و اساس آنچنانی نداشت بله برای دخترها شخصیت مهم است ولی بعد از چهره و اندام  ظاهری !!

پریشب اس داد : که باید بیشتر فکر کنم و بعد بهت جئاب میدم !

مثه اینکه من صددرصد قبول کردم با اون ازدواج کنم ولی منتظر جواب ایشون هستم ؟! من غزال رو با اون قد بلندش و اندام عالی که داشت صرفا بخاطر شکل دماغش و نیز ریز بودن چشمهاش ردش کردم حالا این خانوم که قدش فقط 159 سانتی متره چهره خیلی جذابی هم نداره چشماش درشته ولی زیبایی خاصی نداره .

حالا دوستی ما با این خانوم فعلاً ادامه داره تا ببینم چی پیش می آد ...

............. 1 بهمن ماه 1391 -

/ 3 نظر / 3 بازدید
ارشک

اینقدر که به دختر ها گیر می دی که چرا اظاهرت رو نمی پسندن به دست نوشته های خودت هم نگاه کن که چقدر دنبال اندام وچشم ودماغی ، خیلی خیال پردازی ، خیلی رویایی فکر میکنی ، ولی خوب می نویسی

سین

اگر این اونی نیس که می خوایش لطفا با احساساتش بازی نکن از همه ی پسرهای مثل تو حالم بهم میخوره اوغغغغغغغغغغغغغغ

خواستگاران

سلام.. یهویی اینجارو یافتم! بعضی از نوشته هاتونو خوندم! گویا اعتماد به نفستون خیلی بالاست و زیادی هم اهل ایراد گرفتن هستین! یعنی خودتون اینقد خوب هستین؟! الان واسم سوال شده که شما چند سالتونه؟! شما در کل اول بیرون دخترارو میبینید و کلا خواستگاری نمیرید؟ ممنون میشم خصوصی جوابمو بدین چون شاید این صفحرو دوباره پیدا نکنم!