چرا دختران اکرائینی خواستار ازدواج با مردان خارجی هستند ؟

Why Ukrainian Girls Marry Foreigners

مقدمه :

موضوع ازدواج همیشه برای من مسئله ای بغرنج بوده است از این جهت که وقتی آدم نگاه می کند که با چه طیف وسیعی از دختران می تواند ازدواج کند و چقدر نوع انتخاب می تواند زندگی آینده اش را تحت تاثیر قرار دهد انتخاب برایش مشکل می شود و گاه آنقدر این پا و آن پا می کندکه فرصت ها می گذرند این گرفتاری شاید برای خیلی های دیگر هم باشد بنظرم کسانی که خیلی ساده ازدواج می کنند بنوعی بی خیالی را در پیش گرفته اند ویا شاید به اصطلاح : اصلاً در باغ نیستند ! . اما یک موضوع دیگر هم وجود دارد دختران ایرانی با همه زیبایی و وقاری که دارند گاهی خیلی سطح انتظاراتشان بالا و غیر واقعی است و بیخود و بی جهت خواستگارهای خوب را رد می کنند .

همین امر باعث می شود هم انها تنها بمانند و فرصت یک زندگی خوب را از دست بدهند هم پسران سرشان بیس کلاه بماند . واین شده است که خیلی ها قید ازدواج بادخترهای ایرانی را می زنند و به سمت دختران خارجی می روند . در این میان اما دختران اکرائینی داستان دیگری دارند . .وضع اقتصادی اکرائین بویژه بعد از از هم پاشیدن شوروی بد شده است و این موضوع درکنار باز شدن مرزها و نیز ارتباطات اینترنتی  باعث شده است که پای دختران اکرائینی به خارج باز شود از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس گرفته تا آمریکای شمالی و غربی ها هم که بدنبال دختران وفادار و اهل زندگی هستند طالب این دختران اکرائینی شده اند .

البته دختران اکرائینی هم برای زندگی بهتر و فرار از جهنم اکرائین چشم به غرب  دوخته اند ولی اگر یک ادم متمول و مناسب از ایران هم خواستار آنها باشد حرفی ندارند و ما در همین ممکو خودمان نمونه اش را داریم که همکارانی رفته اند و زنهای اکرائینی گرفته اند و چه خانوم های خوشگل و خوش اندامی و چقدر سازگار .

اینها اغلب خواسته چندانی ندارند و حاضرند با مردانی 20سال و یا حتی 30 سال بزرگتر از خودشان ازدواج کنند . و مثلاً زنانی 30 ساله و حتی 20 ساله ای هستند که حاضرند با افرادی تا بالای 50 سال هم ازدواج کنند و این  در حالی است که من خو دم بارها با خواستگاری دخترهای 30 سال و حتی 35 ساله رفته ام ولی صرفا بخاطر اختلاف سن قبول نکرده اند !

حالا جالب است که بدانید همین اتفاقی که در اکرائین افتاده بشدت در ایران در حال رخ دادن است گروهی از دختران مسن که سنین 30 را هم رد کرده اند ممکن است برای همیشه بدون شوهر باقی بمانند چون کسی حاضر به ازدواج با آنها نیست این دختران به اندازه دختران اکرائینی هم شانس ندارند که با خارجی ها ازدواج کنند و زندگی اشان برای همکیشه تباه خواهد شد. ( نمی دونم من دیگه دلم برای اینا نمی سوزه چون خودشون مقصرند زیاد سخت گرفتند و انتظارات بیجا دارن!)

بعد از این همه خواستگاری از دخترهای ایرانی که اغلب کوتاه قدند و حتی گاه چهره خوبی هم ندارند تصمیم دارم به اکرائین بروم و یا از طریق فیس بوک و اینترنت با یکی از این خانم های جوان اکرائینی آشنا شوم . متاسفانه اغلب سایت ها فیلتر است و یا اگر هم باز شود امکان تماس با آنها وجود ندارد حکومت ما درها را بسته است و نمی گذارد با دنیا تماس داشته باشیم .

 

 

تصور بر این است که اغلب  زنانی که با مردان خارجی ازدواج می کند به این دلیل است که نمی توانند شوهری در داخل کشور پیدا کنند و از این بابت شکست خورده اند و آخرین امید خود را متوسل شدن به اینترنت و پیدا کرده شوهر خارجی می بینند . تا از این دور باطل  vicious circle :  خانه – کار – خانه نجات پیدا کنند . شاید برای برخی این دلیل ازدواج کردن با خارجی ها باشد ولی در مورد خیلی ها این یک حرف موهوم است .

Very often women, who look for a partner abroad, are considered to be losers. They can’t find a husband in the homeland and the Internet is their last hope, their last chance to escape a vicious circle called “home-work-home”. Actually, for some this might be a reason, but for the vast majority of women, it’s a myth.

پس اگر دلیل ازدواج دختران اکرائینی این موضوع نیست پس چرا این دختران این همه مشتاق اند که با خارجی ها ازدواج نند ؟

 اول از همه دلیل اینکه دختران  جوان و بلند پروازانه  اوکراینی  می خواهند با اتباع خارجی ازدواج کنند به دلیل اقتصادی است. از آنجا که وضعیت اقتصادی در اوکراین چندان مطلوب نیست از همین رو جای تعجب نیست که چرا اکثر دختران اوکراینی بدنبال زندگی هستند که ثبات مالی داشته باشد و آنها را تامین کند .

 و این یک واقعیت شناخته شده است که کیفیت زندگی در غرب ( و برخی کشورهای شرقی ) خیلی  بالاتر است و افراد فرصت های شغلی بهتری هم دارند .

 و دختران بلند پرواز اوکراینی هم نه به این دلیل که در کشور خود خواستگار و متقاضی ندارند بلکه به این دلیل که می توانند در خارج از اکرائین به امکانات بیشتری دست پیدا کنند حاضر به ازدواج با خارجی ها می شوند  و این جستجو به دنبال زندگی بهتر و امن تر دلیل ترک کردن اکرائین است .

So if not for this reason, then why are Ukrainian girls so eager to marry a foreigner? First of all, young and ambitious Ukrainian girls want to marry a foreigner for economic reason. Since the economic situation in Ukraine leaves much to be desired, no wonder that most Ukrainian girls look for financial stability. It’s a well-known fact, that the quality of life in the West is higher and one has more opportunities to make a career. And ambitious Ukrainian girls go abroad not because they are losers at home, but because they realize that they can attain more outside Ukraine. Naturally, they look for reasonable and safe ways to leave Ukraine.

دومین دلیل :

دلیل دوم که ممکن است به نظر  باور نکردنی باشد اما در عین حال بسیار مهم است این است که برخی از دختران اوکراین می ترسند که با افراد اکرایئنی ازدواج کنند چون قبلا ً تجربه های بدی از ازدواج با مردان اکرائینی داشته اند ویا شاهد ازدواج هایی بوده اند که با شکست مواجه شده است . مشروب خوری و ضرب و جرح و انجام کارهای غیر اخلاقی و تکان دهنده توسط مردان باعث شده است که از خیر این نوع ازدواج ها بگذرند .

و از همین روست که دختران اوکراینی  بر ​​این باورند، که اگر آنها با یک نفر خارجی ازدواج  کنند، همه چیز کاملا متفاوت خواهد بود . اکسانا 28 ساله که معلم انگلیسی است می گوید من وقتی تنها 8 سال داشتم پدر و مادرم از هم طلاق گرفتند . و وقتی مشروب می خورد  مادرم را اذیت می کرد مادرم   هرگز دوباره ازدواج نکرد.

اولین ازدواج من هم موفقیت آمیز نبود . چون ما طلاق گرفتیم  من الان یک فرزند  دارم ولی نمی خواهم تا پایان عمر تنها زندگی کنم . من می خواهم دوست داشته باشم و مورد دوست داشتن و محبت واقع شوم و می خواهم دخترم هم  یک پدر خوب و دلسوز داشته باشد .

The second reason may seem incredible, but nevertheless it’s very important. Some Ukrainian girls are afraid to marry Ukrainians. They either have already had bad experience, being married, or were witnesses to their parents’ broken marriages. Drinking bouts, beating and violation is so common, that it has stopped to be amoral or shocking. Ukrainian girls believe, that if they marry a foreigner, everything will be completely different. “My parents divorced when I was 8”. – tells Oksana, 28 y.o., English teacher. – “My father was a drunkard and he used to fly into rages when he drank a lot. My mother has never got married again. My first marriage wasn’t happy either. We’ve divorced. I have a child, but I don’t want to be alone for the rest of my life. I want to love and be loved and I want my daughter to have a good and caring father.”

اکرائین وضعیت جمعیتی مشکلی دارد . تعداد زنان بیشتر از مردان است بطوریکه به ازای هر 100 زن 97 مرد وجود دارد . به همین جهت دست کم سه زن از 100 زن اکرائینی بدون شوهر باقی می مانند و نمی توانند شوهری پیدا کنند . و اگر این حقیقت را هم در نظر بگیریم که مردان زودتر می میرند و حتی برخی از آنها در سنین جوانی می میرند در شهرهای بزرگ دیده می شود که برای هر یکدهم زنان به سن 35 سالگی رسیده اند ولی بدلیل همین مشکلات جمعیتی هنوز ازداج نکرده اند .

Ukraine has a difficult demographical situation. There are more women than men. For every 100 women there are only 97 men. So, at the least, 3 Ukrainian girls out of 100 can’t find a husband. If we add the fact, that men die earlier, some of them at a young age, we’ll see that in big cities every tenth woman at the age of 35 can’t get married just because of demographical problem.

 

دلیل سوم

دلیل دیگری که وجود دارد و ارتباط نزدیکی با آن قبلی دارد این است که برای زنان در سن 30 تا 35 سلگی خیلی مشکل است که بتوانند شوهر مناسبی پیدا کنند و دختران اکرائینی و به تبع آن مردان اکرائینی  تمایل دارند که در همان سنین جوانی ازدواج کنند  یعنی  زنان بین 23 تا 25 سالگی و مردان بین 25 تا 28 سالگی ازدواج می کنند .در این حالت اگر زنان تا 35 سالگی  نتوانسته باشند شوهری برای خود پیدا کنند دیگر بسیار مشکل است که بتوانند شوهر خوب و دلسوز و دوست داشتنی برای خودشان پیدا کنند . چون همه مردانی که این ویژگیها را داشته اند قبلاً ازدواج کرده اند .

And there is one more reason, which is closely connected with it. It’s very hard for a woman of 30 or 35 to find a good husband. Ukrainian girls, and accordingly Ukrainian guys tend to get married early – average marriage age for a woman is 23-25, for a man – 25-28. If a woman is 35 and she’s still not married, it’s extremely hard to find a good, loving and caring husband, as all men, who possess all these qualities, have already got married.

در غرب اما متوسط سن ازدواج بالاتر از است بطوریکه پیدا کردن مردان 35 تا 40 ساله ای که هنوز ازدواج نکرده باشند راحت تر است. اینها دلایل اصلی علاقه مند بودن دختران اکرائینی برای ازدواج با خارجی هاست . از آن طرف بسیاری از مردان خارجی هم بدنبال دختران اکرائینی هستند نه تنها به این دلیل که دختران اکرائنی جذاب و زیبا هستند بلکه به این دلیل که دوست داشتنی وفادار و سنتی می باشند .

In the West the average marriage age is higher, so it’s easier to find a single 35 or 40 year old man. These are the main reasons why Ukrainian girls look for foreign men to be their husbands. Conversely, many foreign men look for Ukrainian girls to be their wives because not only are many Ukrainian girls beautiful, but they are also, loving, loyal and traditional.

support@ukrainianfiancee.com

 ukrainianfiancee

 +38-068-953-28-70

.................– 10 مرداد ماه 1392

منبع :

http://anastasiaweb.com.ua/articles/Ukrainian-women-foreigners.htm

/ 15 نظر / 290 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عیسی

اقا من چیکار کنم بخام اونور ازدواج کنم؟؟؟؟؟این سایتای همسریلبی روس اعتمادی بهشون هست؟؟؟؟؟

محمد

اسم زنه تو عکس اولیه چیه ادرسش چیه؟

محمد

ای بدبختیییییییییی................. واقعا زیبا ست...........

سامان

دیگه زنانی چه کشور مایل به ازدواج با خارجی ها هستند؟

سامان

اه ....چه جالب پس تاجیک ها ارمنستانی ها هم اینطوری ان.... تاجیک ها عالی ان. راستی فقط به خاطر پولداری مرد؟ خیلی ممنون.

سامان

نظرتون درباره المانی ها چیه؟

سامان

خیلی ممنون از توضیحاتتون.

سعید

دختران اوکراینی می خوان مردا بیان اوکراین باهاشون ازدواج کنن یا خودشون برن اون کشور که ماله مرده؟

سعید

از این بهتر نمیشه....... ممنون.

علی

ایا هندی ها هم این طوری ان؟