سارا صالح

سارا صالح

قبلاً تعریفش رو شنیده بودم و حتی یه بار هم صداش رو وقتی ترانه ای افغانی رو می خوند شنیده بودم  ولی عکسش رو  روی دیوار اتاق مهتاب بود دیدم خیلی خوشگل و خوش اندام بنظر می رسید . تا اینکه در سفر اخیرم به شیراز اومد خونه مهتاب و از نزدیک دیدمش . با عکسش خیلی تفاوت داشت یعنی به اون زیبایی نبود . زنها رو که می شناسین وقتی آرایش می کنند کلاً عوض میشن .

 بااین حال ظاهرش بد بود و اندامش هم خوب بود فقط چهره اش پیرتر از یک دختر 24 ساله نشان می داد وقدش هم از متوسط قد دختران ایرانی کوتاهتر بود .

ولی در عوض تا بخواهی خوش مشرب و شاد و پر انرژی که مرتب شوخی می کند و جوانی از سرو  رویش می بارد با اون لهجه قشنگ شیرازی که واقعاً جذابیتش رو صد چندان می کنه .

این چند روزی که شیراز بودم به اتفاق او و مهتاب رفتیم که وکلی گشتیم . اولین شب رفتیم خونه بیتا و تولد بردیا که همه بودند نیوشا هم بود .

شب بعدش رفتیم سفره خونه سنتی هخامنش توی خیابون اهلی شام کباب برگ خوردیم ( یعنی خوردند !) و بعد از شام هم رفتیم برای سارا و مهتاب دو تا پالتو  آبی خوشرنگ گرفتم . چقدر تشکر کرد .

شب آخر هم که همین دیشب بود (10 آذرماه 1391 ) رفتیم توی فست فود اونها هات داگ خوردند و منم تماشاشون کردم !

وقتی برمی گشتیم هوا سرد بود دستش رو گرفتم که گرم بود و برگشتیم خونه .

آخر شب وقتی خواستم برم ترمینال که برگردم ماهشهر – ازش خداحافظی نگرفتم گریه ام گرفته بود توی حیاط نشستم اومد باهامام خوش و بش کرد و صورتم رو ماچ کرد همه اش می خندید شاید برای اینکه احساساتش رو پنهان کنه !

توی ترمینال که ایستاده بودم هوا سرد بود داشتم اس هایی رو که برام فرستاده بود می خوندم اشک از چشمام می اومد که دوباره زنگ زد و خداحافظی کرد چند  دقیقه قبلش براش شارژ فرستاده بودم .

 

..............شنبه 11 آذرماه 1391 – ممکو

/ 3 نظر / 3 بازدید
زهرا.ش

یعنی اینقدر صمیمی شدین با هم؟؟ خواهش می کنم به این سوالم جوب بدین اینکه همسرتون قبل از ازدواج چند تا از خواستگارهاش رو وسیده باشه براتون مهم نیست؟؟

زهرا.ش

بیغیرتی آفتیه که به اسم روشنفکری داره بلای جان خانواده ها می شه!!

زهرا.ش

تعصب و غیرت از ارزش های انسانی هستن!!از پدرتون این ها رو یاد نگرفتین؟؟ چه روشنفکر نمای به تمام معنایی هستین!! من از تعصب و غیرت کورکورانه حرف نمی زنم،وگرنه خودم در خانواده و بین مردم روشنفکر آزاداندیشی بزرگ شدم! منظورم این بیغیرتی ناشی از جهل و نادانیه که در بسته های پر لنگ و لعاب روشنفکری به خورد مردم ما دادن!مردم همیشه بی خبر...مردم همیشه بازنده مثل شما!!